بازار آنلاین سنجاق؛ راه‌ حلی برای یافتن متخصصین خدمات خانه

بازار آنلاین سنجاق؛ راه‌ حلی برای یافتن متخصصین خدمات خانه

شاید براتون پیش اومده که واسه انجام کارای جور واجور در خونه نیاز به کمک داشته باشین، ولی فرد مورد اعتماد و یا متخصص در اون زمینه رو نشناسید. پیدا کردن کسی که مورد اعتماد باشه و پرس و جو از اندازه توانایی اون فرد کار وقت گیر و دشواریست. خیلی مواقع هم پیش میاد که با تموم این تلاشا، کاری که مورد توجه شماس با کیفیتی که می خواین انجام نمی شه.حتی بعضی وقتا درباره مبلغ پرداختی با خدمات دهنده موردنظرتان به توافق نرسیدین و پس از انجام کار،  شما و یا فرد خدمت دهنده رضایت کافی از فعالیت اون روز ندارین.

تیم سنجاق واسه شما راه حل به درد بخور بودن داره. سنجاق ،به عنوان بازار آنلاین خدمات خونه بستریه که شما با مراجعه به اون می تونین واسه هر نیاز خدماتی خود راه حل پیدا کنین و با کمترین جست و جو بهینه ترین و مورد اعتمادترین گزینه رو واسه حل مشکل خود پیدا کنین. این مشکل می تونه از نیاز به کمک واسه نظافت منزل باشه تا هر کار و خدمت دیگری مانند تاسیسات، الکتریکی، سمپاشی، کابینت سازی، تزئینات و دکوراسیون و … .

پلتفرم سنجاق سفارش خدمات خونه مشتریان رو از راه سایت دریافت می کنه و به کمک اپلیکیشن حرفه ایای سنجاق این سفارشها رو در اختیار متخصصین قرار میده تا با دادن پروفایلی شامل اندازه تجربه و تخصص هر فرد و یا شرکت خدمت دهنده چندین گزینه ارائه و شما رو در پیدا کردن نیروی کار خوب کمک کنه.

یکی از اهداف سنجاق  بهینه سازی گردش اطلاعاته. روش فعالیت سنجاق به این شکله که مشتریان ( آدمایی که درخواست کننده دریافت خدمات هستن) به صورت رایگان سفارشا و نیازای خود رو از راه سایت سنجاق اعلام می کنن. خدمت دهندگان با شارژ کردن حساب خود در اپلیکیشن سنجاق به سفارشای مشتریان دسترسی پیدا می کنن و در صورت تمایل می تونن به مشتریان، پیشنهاد همکاری بدن.خدمت دهندگان باید پیشنهاد خود رو به شکل اطلاعاتی مانند مشخصات، کارنامه کارای قبلی، امتیاز و نظرات بقیه مشتریان سنجاق در مورد خود، واسه مشتری بفرستن تا اون با در نظر گرفتن این اطلاعات تصمیم بگیره. معمولا قیمت هم واسه مشتری فرستاده میشه.

از اهداف مهم دیگه تیم سنجاق ایجاد یه تجربه بهینه در مقایسه بین خدمت دهندگان با کیفیته. شما می تونین حدود قیمت خدمات رو با در نظر گرفتن نوع خدمات در سایت سنجاق ببینین و با ثبت سفارش در این سایت از قیمت دقیق باخبر شید. ممکنه هدف شما از ثبت سفارش در سایت سنجاق فقط برآورد هزینه های انجام کار مثلا برآورد هزینه نظافت منزل باشه. سنجاق در این مورد هم به شما کمک می کنه.در واقع  ثبت سفارش در سنجاق و ارائه پیشنهادات قیمتی به وسیله خدمت دهنده به معنی انتخاب اون افراد پیشنهاد دهنده نیس و اجباری رو واسه انتخاب و سفارش قطعی واسه شما به همراه نداره.

در مرحله انتخاب از بین پیشنهادهای خدمت دهندگان جور واجور، ملاک مشتری، کیفیت پروفایل خدمت دهندگان، امتیازشان و قیمت پیشنهادیه. در واقع ساختار بازخورد گرفتن از مشتریان باعث می شه اهمیت پروفایل با کیفیت در بین خدمت دهندگان جا بیفته و کم کم سنجاق به بازاری از خدمت دهندگان با کیفیت تبدیل شه که در اون ارزشایی مثل خوش قولی، خدمات با کیفیت، قیمت بهینه، صداقت و امانت داری که شاید در بازارهای سنتی کم رنگ تر شده باشن، دوباره احیاء شن.

تا الان خدمات سنجاق در شهرهای تهران، مشهد، کرج و اصفهان شروع شده. حال شما می تونین با مراجعه به سایت سنجاق با به کار گیری اطلاعات سایت و نظرات دیگه مشتریان، خیلی راحت بهترین و نزدیک ترین انتخاب رو با در نظر گرفتن شرایط داشته باشین و با درج نظر خود در سنجاق، بقیه رو هم در انتخاب بهتر کمک کنین.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *