برای خرید از سوپر مارکت‌های آنلاین باید به کجا مراجعه کرد؟

اگه فرصت کافی واسه خرید مایحتاج منزل رو ندارین یا بنا به شرایطی ممکنه نتونین از منزل خارج شید، می تونین همه خریدهای روزانه خود رو از سوپر مارکتای آنلاین انجام بدین. از این رو اگه سری به سایتای مربوط به سوپرمارکتای آنلاین بزنین، با تعداد خیلی از این سایتا روبرو میشین و ممکنه به هنگام انتخاب اونا دچار پریشونی و گیجی شید.

سوپرمارکت آنلاین

اما واسه اینکه بهترین انتخاب رو داشته باشین باید به چند نکته دقت کنین:

۱٫تضمین کیفیت کالا

سوپر مارکتای آنلاین باید این اطمینان رو به مشتریان بدن که همه کالاایی که به مشتریان ارائه میدن دارای تاریخ انقضا و بسته بندی هستن. چون که خریدهای غیر حضوری براساس اعتماد مشتریان و اعتبار فروشگاه ها انجام می شه؛ به خاطر همین کیفیت و تاریخ مصرف اجناس روش زوم شده.

۲٫پشتیبانی

خدمات پس از فروش یا همون پشتیبانی اجناس و فروش، یکی از راه های موفقیت و جذب اعتماد مشتریاس. از این رو پشتیبانی تلفنی و آنلاین هم یکی از لازمه های خدمات سوپر مارکتای آنلاینه، چون ممکنه مشتریان پس از دریافت سفارش خود با مسایلی مثل دریافت کالای مشابه و یا موارد دیگه مواجه شن که در این صورت کار اصلی پشتیبانیا شروع می شه.

البته یکی دیگه از وظایف پشتبانیا، دیدن و شنیدن نظرات، انتقادها و خواسته های مشتریاس، چون که اینم به موندگاری مشتریان و هم افزایش کیفیت سرویس دهی اون شرکت کمک می کنه.

سوپرمارکت آنلاین

۳٫ارسال رایگان

شاید یکی از مهمترین امتیازات سوپر مارکتای آنلاین، ارسال رایگان اجناس باشه. چون که این خود تمایزی میان رقبا هستش و سوپرمارکت آنلاینی که سفارشات رو رایگان بفرسته، محبوبیت بیشتری داره که تزول، سریعترین سوپرمارکت آنلاین این امکان رو جفت و جور کرده.

۴٫زمان تحویل کالا

صرفه جویی در زمان یکی دیگه از اولویتای این روزای خریداران آنلاینه. چون که اگه فرصت رفتن به فروشگاه رو داشتن، دیگه اینترنتی خرید نمی کردن. به خاطر این ارسال کمتر از یکساعت اونم در مدت ۴۵ دقیقه یکی دیگه از امتیازات خرید از تزوله که تا کنون تونسته نظر مشتریان خود در این مورد رو جلب کنه.

تزول، سریعترین سوپر مارکت آنلاین

تزول، سریعترین سوپر مارکت آنلاین در تهرانه که خوب تونسته همه مناطق تهران رو تحت پوشش بذاره و یعنی، تزول همه چهار ویژگی گفته شده رو یه جا در اختیار داره.

شما می تونین با نصب و خرید از تزول، همه ویژگیایی که یه سوپر مارکت آنلاین باید داشته باشه رو در تزول مارکت مشاهده و دریافت کنین. چون تزول، با بیشتر از ۱۵۰۰ سوپرمارکت تو تهران همکاری داره، به خاطر این مشتریان پس از تکمیل سفارش و پرداخت هزینه سفارش خود علاوه بر تحویل رایگان و کمتر از ۴۵ دقیقه، سفارششان رو از نزدیک ترین سوپرمارکت محله شون تحویل می گیرن و این می تونه اقتصاد سوپر مارکت محله اونا رو زنده نگه داره و دیگه اونا رو از گشایش روز به روز هایپرمارکتا به جاده ورشکستگی نکشونه.

حالا می تونین اپلیکیشن تزول رو هم از راه سایت و هم فروشگاه های آنلاین واسه تلفنای همراه اندروید و ios، دانلود کنین. هم اینکه می تونین، از راه سایت تزول هم سفارشای خود رو به آخرسر رسونید.

یادتون نره که می تونین پس از خرید از تزول مارکت، این اپلیکیشن رو به دوستای خود معرفی کنین و کد تخفیف خاصی هم به همین مناسبت دریافت کنین.