بررسی تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط  – دانلود پایانامه  ارشد

بررسی تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط – دانلود پایانامه ارشد

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

تکه ای از متن پایان نامه :

پژوهش بال و کوتاری

بال و کوتاری (۲۰۰۷) با بکار­گیری یک مدل اقتصاد سنجی به مطالعه اعتبار مدل باسو در           اندازه­گیری محافظه کاری پرداختند. آنها نشان دادند که با فرض نبود عدم­تقارن زمانی سود، معیار باسو فاقد سوگیری می باشد. همچنین آنها به روش اقتصاد سنجی به تشریح تحلیل­های رویچودهاری و واتس(۲۰۰۷) پرداخته و اظهار نمودند که انتظار می رود ارتباط­ منفی بین نسبت ارزش بازار به ارزش دفتری سهام(MTB) و عدم تقارن زمانی در اتدازه­گیری محافظه کاری، ناشی از چگونگی انعکاس تغییر انتظارات بازار در ارتباط با فرصت­های رشد شناسایی نشده در سود حسابداری باشد. تحلیل آنها از نظر اقتصاد سنجی، معیار عدم­تقارن زمانی سود را به خوبی اثبات و توجیه نمود.

 

پژوهش بوهید

  • بوهید[۱] (۲۰۰۷) در تحقیقی با عنوان اثر محافظه کاری بر روی هزینه­های استقراض ار طریق بدهی، اظهار اثرات الزامی شدن استاندارهای بین­المللی در سال ۲۰۰۵ برای اتحادیه اروپا بر روی محافظه کاری در حوزه کشورهای اسکاندیناوی و فرانسوی چگونه بوده می باشد؟

۳۸- Heidi Vander Bauwhede

 مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه ارشد : مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط در گزارشگری مالی

Share