بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه

بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه

اگه به بازار فروش اپلیکیشن علاقه مندید، باید اطلاعاتی در مورد عواملی که بر محبوبیت شما اثر می گذارن، داشته باشین. علم بهینه سازی فروشگاه اپلیکیشن، حیاتی تر از علم عمومی سئو هستش، چون اگه رتبه خوبی در گوگل پلی به دست بیارین، با سرمایه گذاری بسیار کمتر، درآمد بیشتری کسب می کنین.

به چه دلیل علم بهینه سازی فروشگاه اپلیکیشن مهمه؟

چون این علم به محبوب تر شدن فروشگاه شما و کسب رتبه بهتر در بازار کمک می کنه و در نتیجه درآمد بهتری کسب می کنین.

عوامل اصلی رتبه بندی بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه

علم دقیقی در مورد عوامل موثر بر رتبه بندی بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه وجود نداره، اما عواملی که به صورت جهانی در مورد اون توافق هست عبارتند از:

۱- کلمات کلیدی:

کلمات کلیدی واسه سئو مهم هستن، به خصوص در عناوین، سرخط متون و بخش توضیحات. وقتی که عنوان صفحه ای رو مشاهده می کنین که کلمات کلیدی مورد توجه شما رو داره، به احتمال بیشتری اون صفحه رو باز می کنین. واسه به دست آوردن یافته های بهتر، از کلمات کلیدی جور واجور استفاده کنین.

۲- نظرات و جایگاه اپلیکیشن

از بین اپلیکیشن هایی که کلمات کلیدی مشابه دارن، رتبه بهتر ازآن اپلیکیشنیه که نظرات خوب کاربران رو داشته و جایگاه بهتری داره.

۳- تشویق به دانلود و نصب

اندازه دانلود و نصب هم از عوامل مهم موثر هستن، چون مشارکت و رضایت کاربر رو می سنجند. واسه این کار فروشگاه خود رو در فیسبوک، توئیتر و چیزای دیگه ای به جز اینا راه اندازی کنین.

۴- به محل مورد توجه برید

اگه کشور خاصی جامعه هدف شماس، نسخه مخصوص ترجمه شده اون کشور رو ارائه کنین. ترجمه به زبون غیرانگلیسی به دلیل کمبود رقابت در این بخش، می تونه مزیت رقابتی واسه شما بوجود بیاره.

۵- تصاویر باکیفیت

وقتی که اپلیکیشن شما شناخته می شه، تصاویر باکیفیت از اپلیکیشن می تونه کاربران رو به دانلود و نصب تشویق کنه.

۶- واسه اپلیکیشن خود بک لینک بسازین.

منظور از بک لینک قرارگرفتن لینک اپلیکیشن شما در سایت های دیگه س. اگه اپلیکیشن شما خوب باشه بک لینک بدست می آورد، در غیراین صورت باید به صورت دستی این کار رو انجام بدین.

بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه
  • بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه

۵

خلاصه

بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه !!! علم دقیقی در مورد عوامل موثر بر رتبه بندی بهینه سازی اپلیکیشن فروشگاه وجود نداره، اما…..

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *