تاثیر سئو در کسب و کار

در دنیای امروز که با اینترنت میشه اجناس و فعالیتای خود رو به تموم جهان معرفی کرد، بنابر این راه اندازی یه سایت واسه معرفی کسب وکار، یکی از رموز موفقیت شما در بازار کاره. هر چی سایت شما کیفیت بهتری نسبت به رقبا داشته باشه، از نظر گوگل رتبه بهتری دریافت انجام میده و شانس قرار گرفتن شما در صفحه اول، زیاد می شه. واسه داشتن یه سایت موفق در این مورد، باید سایت خو رو براساس اصول بهینه کنین چون سئو باعث می شه که:
۱- سایت شما در رتبه عالی گوگل مطرح شه.
۲- تعداد کاربران ثابت سایت و در آخر تعداد مشتریان شما زیاد شه.
۳- اجناس شما به عنوان یه برند در میان مردم معرفی شه.
۴- اندازه فروش اجناس سایت شما زیاد شه.
۵- کار و کاسبی شما در میان سایتا و شبکه های اجتماعی بیشتر معرفی می شه و در نتیجه اندازه هزینه تبلیغات سایت شما کاهش می یاید.

‫اگه شما صاحب کار و کاسبی ای هستین، به کار گیری‬ یه روش هدف دار بهینه سازی موتورهای جستجوی‬ ثابت، واقعی و مشخص عواقب خوبی رو داره و تاثیر سئو در کار و کاسبی خود رو به شکل محسوسی مشاهده می کنین.‬ واسه اولین بار در گذشته بازرگانی‬، کاربران نیتای واقعی خود رو‬ با به کار گیری عبارات تایپ شده‬ در موتورهای جستجو بیان میکنن و‬ بیشتر از هر وقتی یافته های تلاشهای‬ سئو رو به عنوان یه کانال بازرگانی اندازه گیری میکنن‬. با وجودی که موتورهای جستجو هزینه ای‬ واسه قرار دادن سایت شما د‫ر لیست دریافت نمی کنن‬ ولی برنامه ریزی و اجرا‬ سئو سازمان مطمئنا مجانی نیس.‬ شما باید زمان و هزینه ای‬ صرف اون کنین و منابعی واسه انجامش پیدا کنین.‬ خبر خوب اینه که با‬ اینکار می تونین به یافته های تجاری برجسته ای برسین و هم اینکه‬ بازدید کنندگان بیشتری بدست بیارید و‬ تاثیر تلاشهای خود رو اندازه گیری کنین‬ و سرمایه گزاری خود رو باز گردونین.

دلیل افزایش تاثیر سئو در کار و کاسبی

‬ هر روزه محتویات بیشتری در اینترنت ظاهر میشه و‬ مشتریاتون واسه جمع آوری اونا‬ نیاز به موتورهای جستجو دارن.‬ در واقع هر چی شبکه‫ اینترنت بیشتر گسترش یابد، به کار گیری موتورهای جستجو هم رشد بیشتری پیدا میکنه.‬ مردم با جستجو، جواب پرسشهای خود‫ رو پیدا میکنن، کالاهایی رو‬ میخرن، غذاخوریا رو پیدا میکنه،‬بلیطهایشان رو جفت و جور میکنن، از خبرها‬ باخبر می شن ‬ و ….همه اینا با جستجو در اینترنت ممکنه‬ ولی اینکار دیگه در بین کامپیوترای‬ خانوادگی انجام نمیشه. با سیل موبایلها‬ و دستگاه های تبلت ما میتونیم در مورد هرچیزی در جهان جستجو کنیم‬. چیزی که مردم در مورد نیتهایشان‬ جستجو میکنن، یا بخشهایی که‬ می خواید لحظه ای در زمان رو واسه اون صرف کنن‬ و این از پایه یه جستجوی تجاریه.‬

اگه شما به دنبال مسیرهای اسکی هستین‬ یا می خواید جایی رو واسه خرید‬ یه دوربین دیجیتال انتخاب کنین، درک و عکس العمل دادن نسبت به‬ اونا بوسیله تاجران آسونه.‬ نقش موتورهای جستجو منطبق کردن کوئری‬ های جستجو کاربران به صفحاتیه که‬ به مبحث رابطه داره و اگه‬ شما دوربین میفروشید، به این معناست که می تونین‬ محتوای مرتبطی واسه برآورده کردن نیاز جستجو گران جفت و جور کنین.‬ یه بهینه سازی سایت خوب میتونه ترافیک مرتبطی واسه‬ چیزی که به دنبالشین رو داشته باشین‬ ولی بیشتر از اون، یکی از‬ بزرگترین امتیازات بهینه سازی سایت‬ توانایی اندازه گیری یافته هاس یعنی‬ شما می تونین از داده های تحلیلی‬ سایت واسه فهمیدن موفقیت شما در‬ گرفتن کاربران موتور جستجو استفاده‬ کنین و شما می تونین بفهمین که‬ اعمال کاربران با اهداف شما سازگاره یا خیر.‬

شما می تونین تاثیر در جذب‬ و پیشبرد کاربران در بخشهای فروش رو آزمایش کنین‬ و شما می تونین با اندازه گیری کارکرد سئو، اونا رو آزمایش کرده‬ و کم و کمبود اونا رو‬ در وب سایتتون در یابید.‬ با در نظر گرفتن پولی که‬ با یه جستجوی ساده دریافت میکنین‬ می تونین بازده سرمایه گزاری بر کانال سئو خود رو اندازه گیری کنین. با آشنایی نسبی با این موارد ساده می تونین تاثیر سئو رو در کار و کاسبی خود ببینین.
‫‬

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست