توجه به هوش مصنوعی در عملیات سئو

توجه به هوش مصنوعی در عملیات سئو

توجه به هوش مصنوعی در عملیات سئو یکی از بخشای مهم و جدیدیه که با تغییر کردن الگوریتم گوگل باید به طور خاص به اون توجه کرد. گوگل باید این توانایی رو داشته باشه تا بهترین یافته های جستجو رو جهت کاربران خود به نمایش بزاره، چون چناچه نتونه یافته های کاربردی و خوب رو به کاربر نشون بده، خیلی از مخطبان و مراجعه کنندگان خود رو از دست میده و کاربران جهت پیدا کردن مطالب خود به سراغ دیگه موتورهای جستجو مشابه میرن و به این روش ضرر مادی زیادی به این موتور جستجو وارد می شه.

به خاطر همین گوگل تلاش می کنه با روشای جورواجور و با به کار گیری الگوریتمای پیشرفته، وب سایتا رو از جهات جورواجور فیلتر کرده و یافته های جستجوهای خود تنها سایتایی رو در برابر نمایش بزاره که بهترین گزینه و جواب مناسب جهت جست و جوی مخاطبانه. یکی از این بخشا وجود هوش مصنوعی جدید گوگله که در ادامه بیشتر در مورد به اون به بحث می پردازیم.
سئوکاران حرفه ای باید توجه خاص ای به هوش مصنوعی در عملیات سئو داشته باشن و از تازه های این موتور جستجو قافل نمونده و بتونن سایتای مورد نظر خود رو با برابری بیشتری نسبت به تغییرات ایجاد شده درآن بهینه سازی کنن.

الگوریتم هوش مصنوعی گوگل عملیات سئو با اون

در گذشته در خیلی از بخشا شاید تغییرات محسوس و پیشرفته ای در الگوریتم گوگل دیده ای نمی شد و با انجام روشای جور واجور از جمله خرید لینک و دیگه روشای کلاه سیاه می شد به آسونی هر سایتی رو با هر کلید واژه دلخواه به رتبه اول گوگل آورد. اما امروزه گوگل به شکل دیگری تغییر کرده و دنیای جستجو رو به شکل کلی تغییر داده.
از سال میلادی جدید و شروع به کار کردن الگوریتمای جدید گوگل و به کار گیری هوش مصنوعی جدید artificial search intelligenece یکی از بخش هاییه که موتور جستجوی گوگل از اون جهت نمایش یافته های جستجوها و انتخاب کردن سایتای با رتبه بالاتر استفاده می کنه.

با به کار گیری این هوش مصنوعی جدید گوگل، سایتایی که تلاش می کنن با راه های غیر اصولی و فریب گوگل به یافته های برتر گوگل دست پیدا کنن به آسونی شناسایی و از ایندکس گوگل حذف می گردن و نام مالک دامنه سایت هم در بلک لیست گوگل قرار می گیره و حتی همه سایتا و دامینایی که پس از این با نام مالک این سایت ثبت می شه تا بازه وقتی مورد بازبینی قرار خواهد گرد تا چناچه این خطا در اونا هم اتفاق از یافته های موتور جستجو حذف شه. پس با این وضعیت روشنه که به کار گیری جهت بالا بردن رتبه سایت در زیرو رو کردن و گشتن های گوگل خطر زیادی داشته و کمتر کسی تمایل به به کار گیری این روش جهت پیشرفت سایت خود داره.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *