جانِ جان سخت؛ معرفی بازی Minigore 2: Zombies

جانِ جان سخت؛ معرفی بازی Minigore 2: Zombies

با این که سخت افزار تلفنای هوشمند طی سالای گذشته پیشرفت فوق العاده ای داشته، اما هنوزم تعداد بازیای سه بعدی که بتونن قدرت حقیقی موبایلا رو به رقابت بکشن، راضی کننده نیس؛ شاید به خاطر این که هر پیشرفت دهنده و هر استودیویی، توانایی مالی و فنی طراحی اینجور عناوینی رو نداره.

البته این موضوع یه خوبی داره و اونم اینه که فقط استودیوهای بزرگ توانایی تولید بازیای بزرگ رو دارن، و مطمئنا واسه حفظ معروفیت و اعتباری که بدست آورده ان آخر تلاششون رو واسه ارائه یه بازی خوب انجام میدن.

استودیوی فنلاندی Mountain Sheep رو میشه جز این دسته استودیوهای بازیسازی به حساب آورد که در سال ۲۰۰۹، با شوتر فوق العاده Minigore به محبوبیت رسید. با موفقیت خیره کننده نسخه اول، نسخه دوم Minigore هم در سال ۲۰۱۲ منتشر شد.

موفقیت این نسخه در حدی بود که پس از گذشت حدودا سه سال از منتشر کردن، هنوزم بروزرسانی می شه و هر روز کاربران جدیدی به دنیای پر هرج و مرج این بازی حمله میارن. اما دلیل موفقیت بازی Minigore چه می تونه باشه؟ در ادامه بررسی می کنیم.

با سایت ما همراه باشین.

Minigore 2 یه بازی شوتر با سیستم کنترلی مشابه بازیای کنسولیه، یعنی واسه جابجایی کاراکتر و تیراندازی باید هر دو انگشت شست تون روی صفحه موبایل قرار بگیره.

کاراکتر اصلی بازی جون گور اسمشه، یه مبارز جون سخت و مهارنشدنی که بی محابا به دل دشمن می زنه و با مسلسل و چکش و راکت لانچر دمار از روزگارشان در می آورد.

اگه عنوان فرعی بازی رو خونده باشین، احتیاجی به توضیح نیس که در بازی با چی مواجه میشین: لشکری بزرگ از زامبیای گرسنه. پس تکلیفتان در هفت مأموریت تقریبا طولانی بازی تقریبا مشخصه: تا می تونین زامبی بکشین، غولای آخر رو تار و مار کنین و تا آخر بازی زنده بمونین.

حالا خوبیش اینه گیم پلی عالی و گرافیک پولیش شده Minigore 2 طی بروزرسانیایی که در سه سال گذشته براش منتشر شدن، از قبل هم بهتر شده و در نسخه فعلی می تونین با ثبات ترین و نرم ترین اجرای بازی رو در تلفنای هوشمندتون تماشاگر باشین.

گوشه گوشه دنیای بزرگ Minigore 2 پر از آیتم هاییه که از اونا می تونین واسه تقویت کاراکترتان بهره بگیرین، هر چند که بهترین آیتما از کشتن غولای آخر هر مرحله بدست میان.

با وجود اینکه مد مأموریتی بازی به قدر کافی طولانی و جذاب هست که بتونه هفته ها سرگرمتان کنه، اما نبود یه بخش Survival (به سبک بازیای دفاع از قلعه) در بازی شدیدا احساس می شه. هر چند که این کمبود چیزی از ارزش سرگرمی Minigore 2 نمی کاهد.

اگه خواهان تجربه یه بازی شوتر استاندارد و هیجان انگیز در موبایل هاتون هستین، Minigore 2 یکی از بازی هاییه که اصلا نباید اونو از دست بدین.

  • Minigore 2: Zombies
  • قیمت: رایگان (نسخه iOS به قیمت ۱٫۹۹ دلار)
  • سازنده: Mountain Sheep
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۶٫۱ / ۴۸٫۲ مگابایت

دانلود

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *