داستان سئو و تجارت های کوچک

داستان سئو و تجارت های کوچک

می خواید واسه تجارت خود رو یاد بگیرین و شروع کنین؟ فست سئو در این مطلب راهنمایی واسه مبتدیان سئو ارائه و به سوالهای شما جواب میده.

داشتن یه تجارت کوچیک سخته. خیلی از تجارتا در سال اول با شکست مواجه می شن و بعضی تا پنج سال دووم میارن. اما حتی تجارتهای تاسیس شده هم می تونن شکست بخورند اگر آماده سازگاری با تغییرات نباشن.

بازاریابی هم سخته، دیجیتال مارکتینگ حتی سخت تر. هم حتی از تموم اینا سختتره. یافته های جستجوی اورگانیک به تبلیغ و دیده شدن تجارتتان کمک کرده و بنای اعتماد مشتری رو می سازه.

در این مطلب به بررسی از دید تجارتهای کوچیک می پردازیم؛ چه در نظر داشته باشین که خودتون به تنهایی کار کنین و یا یه سئوکار واسه شرکتتون استخدام کنین.

نقش مهمی در آینده تجاری شما داره و هدف این مقاله اینه که با تجربیاتمون به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم رو واسه تجارت خود بگیرین.

و دوباره سئو واقعا چیه؟

ما به توضیح مفصل قبلا پرداخته بودیم؛ اما حالا جزیی تر اون رو بررسی می کنیم. به من ضمانت میده که یه تصویر فوق العاده مثبت از تجارتم به مشتری بدهم؟ به معنی کپی رایته؟ یا تجربه کاربری؟ یا جستجوی کلمات کلیدی؟

جواب؛ بله بسیار پیچیده س و شکل های جور واجور مختلفی داره. یه اگر مجرب باشه واسه شما خوب توضیح میده که چقدر می تونه واسه تجارتتان خوب باشه.

واسه تجارتای کوچیک بخش های این موارد رو در نظر میگیره:

·       سایت: یه سایت با ساختار درست، سرعت بالا و موافق با موبایل.

·       محتوا: محتوای سایت شما باید به طور روشن نشون بده که به چه دلیل مشتری باید شما رو انتخاب کنه.

·       بازاریابی محتوا: محتوای وبلاگی خبری که شما رو در دید گسترده تری از مخاطبان بذاره.

·       On page: بهینه سازی اصولی و عناوین و توضیح متا.

·       سئوی محلی: سئوی بهتر.

·       ساخت اعتبار: لینکها با قوی بودن یافته های جستجو رابطه دارن.

سئو واسه تجارت کوچیک شما مناسبه؟

اول بودجه رو در نظر بگیرین؛ شاید بودجه کافی واسه رقابت با رقبا رو نداشته باشین. سئوی یه سایت به زمان طولانی نیاز داره تا نتیجه مورد نظر رو بگیرین به خصوص در صنفای پر رقابت؛ پس ببینین زمان کافی رو دارین یا نه.

خودم به تنهایی میتونم سایتم رو سئو کنم؟

اگه خودتون سایت رو مدیریت می کنین تا حدی می تونین به بهینه سازی سایتتون کمک کنین. حتی می تونین با پیشرفت بهتری کنین. واسه سایتای فروشگاهی، خبری و در کل سایتهایی که به فعالیت و پستای بسیار زیادی نیاز دارن، فست سئو بسته خود رو پیشنهاد میده؛ انتقال علم از ما، فعالیت از شما. اگه تازه کارین و تازه قدم در این راه گذاشته اید پیشنهاد می کنیم نگاهی به گنجینه مقالات ما بندازید.

 

منبع: searchengineland

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *