دانلود پایانامه ارشد در رابطه با : بررسی تاثیرات میانجی¬گری سبک رهبری تحول¬گرا بر رابطه بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان¬های خصوصی منطقه ۵ تهران)۹۳

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   مطالعه تاثیرات میانجی­گری سبک رهبری تحول­گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان­های خصوصی منطقه ۵ تهران)

تکه ای از متن پایان نامه :

  • ایجاد می‌کند که دوباره در مورد کاری که انجام می‌دهند، کوشش و کوشش و در مورد چیزی که می‌تواند انجام یابد، دوباره تفکر کنند.
  • ملاحظات شخصی. در نظر داشتن تفاوت‌های فردی پیروان و ارتباط با تک­تک آن‌ها و تحریک‌شان از طریق واگذاری مسوولیت‌ها برای یادگیری و تجربۀ آن‌ها می باشد. افراد به وسیلۀ رهبران طرفداری می‌شوند و رهبران در ارتباط با در نظر داشتن احساسات و نیازهای شخصی آن‌ها نگران هستند.

به طور اختصار، رهبری تحول‌گرا بر پیروان خود اثر بسیار قوی می‌گذارد. رهبر تحول‌گرا چشم‌اندازی را به شیوه‌یی جذاب و روشن شکل می‌دهد و چگونگی رسیدن به آن چشم‌انداز را اظهار می‌کند. و با اعتماد به نفس و با خوش‌بینی اقدام می‌کند و این اطمینان را به زیردستان انتقال می‌دهد، ارزش‌ها را با اقدامات نمادین تاکید رشد و توسعه آن گام بردارند. چالش دیگر  پیش روی رهبران تحول گرا این می باشد که چطور هنجارهای ارزشی را برای هدایت فعالیت­های شرکت و رفتار افراد تلقین کنند (Zarrabi & Vahedi, 2012).

پاوار و ایستمن[۱] پذیرش رهبری تحول آفرین را به عنوان یک عامل مهم تسهیل کننده ظهور رهبری تحول آفرین مورد توجه قرار داده اند. آ­نها پذیرش سازمانی رهبری تحول آفرین را حدی تعریف کرده­اند که یک سازمان به وظایف رهبری تحول آفرین نظیر اظهار چشم انداز، تزریق ارزش­ها و ایدئولوژی جدید و پیوند دادن علائق فردی و جمعی پاسخ می­دهد یا به آن­ها کمک می­کند. پس ناپایداری محیط خارجی ممکن می باشد به پذیرش رهبری تحول آفرین از طرف اعضای سازمان تاثیر بگذارد. زمانی که محیط خارجی ناپایدار و آینده سازمان در خطر می باشد، اعضای سازمان ممکن می باشد به آسانی کوشش یک رهبر تحول آفرین را از طریق معرفی تغییرات عمده برای انسجام مجدد شرکت قبول کنند. یک رهبر تحول­گرای مؤثر بایستی بداند که رسیدن به موفقیت از طریق همکاری اعضای تیم امکان پذیر می باشد. براساس نظر آن­ها، اثربخشی یک رهبر تحول آفرین نتیجه سه عامل می باشد؛ موقعیت نسبی سازمان در پیوستار پذیرش سازمانی (پذیرش تغییر)، درجه تطبیق فرایند تحول آفرینی لازم برای موفقیت سازمان و فرایند رهبری تحول آفرینی که در سازمان در حال اجراست و قابلیت­های رهبران تحول آفرین برای اجرای فرایند مناسب تحول‌آفرینی. انعطاف پذیری این اطمینان را می­دهد که سازمان ظرفیت فعالیت پویا یا پاسخ سریع به شرایط رقابتی در حال تغییر را دارد و پس یک مزیت رقابتی ایجاد کرده یا مزیت رقابتی موجود را حفظ می­کند. یک رهبر تحول آفرین،[۱] Pawar & Estman

 مطالعه تاثیرات میانجی¬گری سبک رهبری تحول¬گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان¬های خصوصی منطقه ۵ تهران)

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه :مطالعه تاثیرات میانجی­گری سبک رهبری تحول­گرا بر ارتباط بین هوش هیجانی مدیران و استرس شغلی کارمندان (مطالعه موردی در بیمارستان­های خصوصی منطقه ۵ تهران)