درباره ی سئوی ارگانیک چه می دانید

در دنیای امروز که کار و کاسبی در دنیای مجازی زیاد شده، رقابت افراد واسه موفقیت بیشتر در فعالیت و تجارت الکترونیکی در مقایسه با رقبا هم زیاد شده. فعالان بخش تجارتای الکترونیکی، لازمه بدونن که موفقیت اونا، وابسته به جذب کاربر بیشتر و ماندگاره و واسه رسیدن به اون باید سایت خود رو بهینه کنن.

براساس فاکتورهای قانونی گوگل و اصول انجام میشه ولی بعضی از افراد، در این مورد هم تخلف می کنن و روشی رو واسه گمراه کردن گوگل در پیش می گیرن تا بتونن در رتبه بندی گوگل، رتبه بهتری داشته باشن و در نتیجه بازدید سایت اونا زیاد شه. اما این کار باعث می شه که گوگل بتونه اونا رو شناسایی و در بلک لیست (لیست سیاه) بذاره. پس روش اهمیت زیادی داره.

اگه شما از روشی واسه استفاده کنین که به طور کامل واقعی هستن و طبق الگوریتما و فاکتورهای گوگل پیش می رن، در این صورت به اون سئوی ارگانیک می گن. یعنی در سئوی ارگانیک، هدف اینه که کار بهینه سازی به طور کامل واقعی و طبیعی باشه.

مزیت کاربرد سئوی ارگانیک

کاربران سایت شما، افراد واقعی هستن و همین امر ضرورت واقعی بودن رو تایید می کنه. وقتی که شما ارگانیک و واقعی باشه، اگه کلمات کلیدی سایت به رتبه اول برسه، موندگار می مونه و البته در ادامه اگه شما کارایی که واسه حفظ موقعیت لازمه رو انجام بدین، این موندگاری، ادامه دار هستش.

حال وقتی که صفحات و کلید واژه ها موندگار شن، رتبه بندی یا رتبه بندی سایت و یا اون صفحه بالا میره در این صورت لینکای ان بخش از سایت شما در ایندکس گوگل قرار میگیره. در نتیجه وقتی که کاربرد عبارتی رو متناسب با سیات شما سرچ می کنه، گوگل لینک رتبه عالی سایت رو در اختیار اون قرار میده.

بنابر این همونجوریکه فهمیدین، سئوی ارگانیک منتهی به قرار گرفتن سایت در ایندکس، افزایش رتبه بندی سایت و در آخر افزایش بازدید از سایت می شه. سئوی ارگانیک در تجارتای الکترونیکی نقش خیلی مهمی رو اجرا می کنه چون کاربر، مشتری هم هست و می خواد که از سایت بخره پس هر چی واقعی تر باشه، اعتماد مشتری بیشتر می شه.

حتما بخونین :

  • هزار و پنج راهی که به ریدایرکت در سئو ختم می شه!
  • اون گاه که سئو به میدونی واسه کلاهبرداری تبدیل می شه
  • اهمیت لینک بیلدینگ
  • دلیل اهمیت بهینه سازی سایت
  • بهینه سازی سایت و بازاریابی با شبکه های اجتماعی
درباره سئوی ارگانیک چه میدونید
  • درباره سئوی ارگانیک چه میدونید

۵

خلاصه

درباره سئوی ارگانیک چه میدونید ؟؟ کاربران سایت شما، افراد واقعی هستن و همین امر ضرورت واقعی بودن سئو سایت رو تایید می کنه

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست