درست کردن جدول کلمات کلیدی

قبل از این که مبادرت به تولید محتوا واسه سایت کنین، باید اول بدونین که درباره موضوع سایت شما، چه کلمات کلیدی هست. این اولین کاریه که هر وبمستر باید انجام بده. اما پس از جمع آوری این کلمات، حال نوبت به بررسی اونا می رسه. به خاطر همین پیشنهاد ما در اینه که پس از این که لیستس از کلمات کلیدی رو جمع آوری کردین، حال این کلمات رو تو یه جدول بذارین. ترتیب قرار گرفتن در جدول باید طبق رتبه این کلمات باشه. الان شما جدولی از کلمات کلیدی دارین که همه انا به موضوع سایت شما در رابطه هستن. الان مرحله پایانی باید طی شه. این جدول رو چندین بار بررسی کنین و کلماتی که بیشتر به کار شما میاد و اهداف سایت رو بهتر میگه انتخاب کرده و در کنار این کلمات تیک بزنین.

‫بعد از درست کردن جدول کلمات کلیدی ما نمای اولیه کار رو شروع کردیم‬ و کلمات انتخاب شده تموم کلمه کلیدی هاییه که‬ میتونه واسه سایت ما استفاده بشه‬ ولی ما باید این کلید واژه ها رو در‬ یه سند قابل مدیریت دانلود کنیم.‬ به نظر من صفحه گسترده بهترین‬ و راحت ترین سند واسه مدیریت کلمات کلیدیه‬ چون مقدار کلیدواژهایی که شما استفاده میکنین‬ به مقدار اجناس و اطلاعاتی که‬ می خواید در سایتتون بذارین رابطه داره.‬‬‬

کار با جدول کلمات کلیدی

این لیست میتونه واسه هزاران و ده ها هزار کلمه کلیدی باشه و بهترین قدم در آماده سازی سایت جهت سئو و بهینه سازی سایته.‬ این کار یکی از چند چیزیه که باید انجام بدیم‬. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین وقتی این روند ابتدایی رو شروع میکنیم‬ من در جستجو کلمه کلیدی ای کار‬ رو شروع میکنم که منو قادر به‬ رسیدن به این داده های کلمه کلیدی‫ ای میسازد و می تونم ببینم که‬ کدوم کلمه کلیدی به کار و کاسبی من مربوطه،‬ پس من می تونم یه تیک در باکس کلیدواژهای در رابطه بذارم.‬ من می تونم ستونی‬ به پروژه کلمه کلیدی ام اضافه کنم،‬ پس من می خوام کلیدواژهای مربوط رو پیدا کنم‬ و من می خوام ستون کاملی به‬ اون اضافه کنم تا بعدا اون رو بررسی کنم‬ ولی اگه اکثریت اون به نظر‬ مربوط بیاد، می خوام اون رو هم اضافه کنم‬ پس می خوام بهترین تصویر ممکن رو داشته باشم.‬ معمولا وقتی که می خوام این کار رو انجام دهم‬‬‬ یه پروژه جدا از هم واسه هر‬ گروه از کلید واژه ها میسازم.‬ همه کلیدواژهام به این ستون رابطه داره‬. کلیدواژهام واسه اجناس دیگه‬ من می خوام اونا رو ذخیره کرده‬‬‬ و بر پروژه دیگری اضافه کنم تا بتونم مدیریتشان کنم.

‬ وقتی که این کلید واژه ها رو در پروژه بدست آوردم‬ میدونم که اونا رو اضافه کردم‬ چون علامتی در کنارش قرار داره و می تونم ببینم که چی رو‬ از دست داده ام و چی بازه و‫ ما میتونیم به صفحه های‬ کلمه کلیدی اضافه واسه اضافه کردن به پروژه نگاه کنیم‬. وقتی که آماده بودم و از بازار کلید واژه ها راضی‬‬‬‬‬ شدم، می تونم از اونا خروجی بگیرم‬ و تقریبا همه وسیله ها از توانایی گرفتن خروجی بهره مند هستن.‬ شما باید فرمت خروجی مورد نظرتون،‬ تعداد زیرو رو کردن و گشتن های موجود و کلیدواژهای موجود رو‬ واسه تغییرات اتفاق افتاده مشخص کنین‬ و بعد باید مشخص کنین چیجوری می خواید اون رو ببینین‬ و بعد خیلی راحت از اون خروجی گرفته و در‬ یه صفحه گسترده بازش میکنین و بعد‬ واسه فیلتر کردن و سازمان بخشی‬ به کلیدواژهای موجود در کسب‬ و کار و محصول آماده میشین‬‬‬.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست