پایانامه در  رابطه با :  بررسی تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

پایانامه در رابطه با : بررسی تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

دانلود پایانامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :   مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

تکه ای از متن پایان نامه :

  1. موقع­تر اخبار بد نسبت به اخبار خوب، در صورت سود(زیان) می باشد. به عنوان مثال شناسایی فوری زیان در قراردادهای پیمانکاری یا آزمون کاهش ارزش دارایی­ ها بیانگر این نوع محافظه کاری هستند.
  2. انتظارات بازار سرمایه؛ مقصود از انتظارات بازار سرمایه، بازده مورد انتظار سهامداران و سرمایه ­گذاران واحد تجاری از عملکرد آتی می­باشد. این انتظارات با در نظر داشتن عملکرد گذشته شرکت ایجاد می­گردد.
  3. محافظه کاری نامشروط؛محافظه کاری مستقل از اخبار می باشد که محافظه کاری پیش رویدادی نیز نامیده می گردد. این نوع محافظه کاری بیشتر بر روی ترازنامه اثر گذار بوده و از بکار­گیری آن دسته از استانداردهای حسابداری ناشی می گردد که سود را مستقل از اخبار اقتصادی جاری، کاهش می­دهند. برای مثال، شناسایی بدون درنگ مخارج پژوهش و توسعه به عنوان هزینه، حتی در صورتی که جریان­های نقدی مورد انتظار آنها مثبت باشد، از این نوع می باشد.

 

۱-۱۱٫اختصار فصل

دراین فصل به ارائه­کلیات پژوهش پرداخته شدوطرح کلی پژوهش مشخص گردید. مواردذکرشده دراین فصل شامل مقدمه،اظهار موضوع پژوهش،اهمیت وضرورت انجام پژوهش،اهداف اساسی پژوهش،فرضیه­ های پژوهش،روش پژوهش بودند.

 مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

دانلود پایان نامه مطالعه تأثیرات ساختار رقابتی محصولات بر محافظه کاری مشروط در گزارشگری مالی

Share