۵ پارک آبی گرجستان

 ۵ پارک آبی گرجستان

ورزش‌های آبی در فصول گرم سال طرفداران زیادی دارد و بسیاری از افراد برای رهایی از گرما گرجستان را انتخاب می‌کنند. در گرجستان پارک‌های آبی مختلفی وجود دارد که هزاران گردشگر خارجی و داخلی از آن بازدید می‌کنند. در این پارک‌ها برای تمامی سن‌ها و سلیقه‌ها امکانات خوبی در نظر گرفته شده است و گردشگران تور گرجستان لحظات خوبی را سپری می‌کنند. در این مقاله قصد داریم ۵ پارک آبی گرجستان را معرفی کنیم.

  • تم‌پارک آبی

پارک‌های آبی گرجستان
پارک‌های آبی گرجستان

اگر اهل ماجراجویی هستید تم‌پارک آبی گرجستان انتخاب مناسبی برای شماست. این پارک آبی مجلل در آخر هفته‌ها باز است و در آن سرسره‌های گوناگون با سایز‌های مختلف برای تمامی سنین قرار گرفته است و حتی گردشگران می‌توانند برای یک روز کابین‌ها را اجاره کنند و از آن لذت ببرند. همچنین یک استخر کوچک برای کودکان نیز قرار گرفته است.

 

 

 

 

 

 

  • پارک آبی focus Mokus

پارک‌های آبی گرجستان
پارک‌های آبی گرجستان

پارک آبی focus Mokus  یکی از برترین پارک‌های آبی در کل گرجستان است که تقریباً برای تمامی سنین امکانات قرار داده است. بزرگ‌سالان می‌توانند از بازی‌‌های جاذبه‌ی صفر استفاده کنند که در واقع یک ردیف صندلی است به هوا می‌پرد و چندین بار چرخش‌های سریع را تجربه می‌کنند. همچنین برای کودکان و نوجوانان نیز بازی‌های گوناگونی قرار داده شده است.

  • پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی جینو تفلیس
پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی جینو در تفلیس اولین پارک آبی چندمنظوره در گرجستان محسوب می‌شود که گردشگران زیادی در تور تفلیس از آن بازدید می‌کنند. این پارک آبی در تمامی فصول سال به‌ویژه در تابستان بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می‌گیرد. این پارک در محیطی به مساحت ۲۲ هکتار واقع شده است و براساس استانداردهای جهانی ساخته شده است.

  • پارک آبی GA

پارک آبی جینو تفلیس
پارک آبی جینو تفلیس

پارک آبی GA در جزیره‌ی Jekyll قرار گرفته است و یکی از ویژگی‌های بارز آن موج‌های مصنوعی است که در آن ایجاد می‌شود. این پارک برای کودکان زیر ۱۲ سال نیز استخر مجزا در نظر گرفته است. جالب است بدانید برخی از افراد پارتی‌های خود را در این مکان برپا می‌کنند. همچنین علاوه بر فعالیت‌های آبی در این مجموعه رستوران، فست‌فود و کافی‌شاپ نیز قرار گرفته است. ساعات کار مجموعه بسته به نوع فصل بازدید متفاوت می‌باشد، همچنین در آن کلاس‌های ایروبیک نیز برگذار می‌شود.

  • پارک آبی Nepture

پارک‌های آبی گرجستان
پارک‌های آبی گرجستان

پارک آبی Nepture فقط در فصول تابستان و بهار باز است و مکانی مناسب برای تمامی سنین می‌باشد. کودکان زیر ۱۲ سال می‌توانند از استخر مخصوص به خود لذت ببرند. همچنین در این مجموعه باشگاه ایروبیک و رستوران قرار گرفته است و گردشگران تور باتومی لحظات شادی را سپری می‌کنند. برخی از افراد مراسم‌های مختلف از جمله عروسی، کنفرانس و… را در این مکان برگذار می‌کنند.

Share