نظافت استاندارد با بهره گرفتن از دستگاه های مدرن نظافتی

نظافت استاندارد با بهره گرفتن از دستگاه های مدرن نظافتی

نظافت استاندارد با بهره گرفتن از دستگاه های مدرن نظافتی

 

اسکرابر صنعتی که با نام های زمین شوی صنعتی یا کف شوی صنعتی شناخته می شود، از این توانایی برخوردار است که زمین را به طور کامل شستشو داده و هم زمان خشک کند و در شرایطی می تواند زمین را نیز ضدعفونی کند. این دستگاه از یک یا دو برس تشکیل شده که با سطح تماس مستقیم پیدا کرده و با بهره مندی از حرکت چرخشی و استفاده از محلول شوینده عمل شستشو را به انجام می رساند و از طرف دیگر سیستم خشک کن یا مکش اسکرابر صنعتی هم زمان در حال فعالیت بوده و آب آلوده را از سطح زمین جمع آوری می کند. مواد جمع آوری شده در مخزن آب کثیف ذخیره شده و کاربر می تواند در پایان کار آن را در محل مناسب تخلیه کند. لازم به ذکر است این مخزن از مخزن آب تمیز مستقل بوده و محتویات این رو به یکدیگر راه ندارند. از مزایای استفاده اسکرابر صنعتی میتوان به بالا رفتن سرعت و کیفیت نظافت و کاهش هزینه های آن اشاره نمود.

 

سوییپر صنعتی از تجهیزات نظافت مکانیزه است که با مجهز بودن به سامانه برس چرخشی، سامانه مکش بهینه گرد و غبار، مخزن با حجم مناسب و سیستم فیلتراسیون، میتواند در کسب کیفیت مطلوب نظافت موثر واقع شود. این دستگاه توانایی جمع آوری انواع آلاینده ها و ذرات ریز و درشت از محیط های مختلف داشته و به دلیل ابعاد مناسب، در فضا های با گستردگی مختلف کاربری دارد. سوییپر صنعتی در رده دستی و سرنشین دار به بازار ارائه میگردد. موتور محرک در این دستگاه به دو شیوه الکتریکی و یا سوخت فسیلی تامین انرژی میگردد، از این رو خرید و استفاده از سوییپر صنعتی در محیط های سرپوشیده و رو باز امکان پذیر خواهد بود.

 

دستگاه کارواش اتوماتیک از پیشرفته ترین دستگاه های شستشوی خودرو های سبک و سنگین بوده که میتواند در کوتاه ترین مدت بهترین سطح کیفیت نظافت خودرو را نتیجه دهد. این دستگاه با میزان مصرف پایین آب و ماده شوینده میتواند در کاهش هزینه های نظافت خودرو تاثیر گذار باشد. با بهره گرفتن از این دستگاه در مراکز شستشوی مکانیزه خودرو میتوان تعداد زیادی خودرو را در مدت زمان کم شستشو  و نظافت نمود. کارواش اتوماتیک به دو دسته کلی تقسیم میشوند. کارواش های مکانیزه ریلی و کارواش های مکانیزه تونلی. اساس کار این دو دسته کارواش اتوماتیک کاملا مشابه میباشد و عمده تفاوت آنها در ساختار ظاهری و برخی از بخش هایشان می باشد.

Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *