تاثیرگذاری بعد انسانی در فرآیند سئو

تاثیرگذاری بعد انسانی در فرآیند سئو

اگه نگاه موشکافانه ای به عناصر موثر در و ها داشته باشیم متوجه می شیم تنها دلیلی که رو لازم کرده آدم ها هستن. هر چند که بوسیله یه عامل انسانی و به صورت مستقیم مطرح نمی شه اما ربات های گوگل خیلی زیرکانه و هوشمندانه تر از آدم همه چیز رو تحت نظر دارن. هر چی که در انجام می بدیم به خاطر کاربرانه و کاربران حقیقی هستن که قراره با یه سایت رابطه برقرار کنن؛ طوری که خودشون هوس بازدید دوباره از اون سایت به سرشون بزنه.
نقش کاربران و کارگذاران در بعد مستقلی از به نام بعد انسانی رو تشکیل میدن. بخشی که شامل سرمایه گذاری، ایجاد رابطه، بازنگری خطاها و …در جهت برگشت سرمایه می باشه. با ما باشین تا این بار بعد انسانی سئو رو در بهینه سازی سایت ها بررسی و تحلیل کنیم.

معرفی بعد انسانی در پروسه سئو

این بخش از در ۴ قسمت جداگونه بررسی می شه:
سرمایه گذاری
صرف هزینه در و امر خیلی منطقی تر از سرمایه گذاری های متفرقه س. خیلی از شرکت ها بخشی از منابع خود رو صرف می کنن و حتی بعضی وقتا واسه انجام امور دیگه با کمبود سرمایه مواجه می شن؛ اما می دانند که ارزشش رو داره.  این سرمایه گذاری یکی از مهم ترین بخش ها در بعد انسانی در پروسه سئو است.
ایجاد رابطه
واسه تعامل بیشتر و کسب درآمد دلخواه معمولا روی ایجاد ارتباطات در تاکید می شه. این رابطه به بعد انسانی سئو مربوط می شه؛ چون شما قراره با آدم ها رابطه داشته باشین نه ربات یا اشیا! همین راه و روش در بازاریابی اینترنتی هم هست. شما اول مخاطبان خود رو انتخاب می کنین و بعد با در نظر گرفتن اصول خاص خود با اونا وارد یه رابطه حرفه ای می شید.
بازنگری خطاها
یکی از اشتباهات رایج در و یا برندینگ، تبلیغات عمومیه. مثلا سایت خود رو از راه محیطی واسه تموم نوجوانان معرفی می کنین. اما اشتباه می کنین؛ بخشی از بعد انسانی در سئو همین فرق ها هستش. شما اختصاصی کار می کنین و تموم آدم ها نمی تونن نیاز هاشون رو در سایت شما برطرف کنن.
برگشت سرمایه
یکی از اهداف برگشت سرمایه س. روند برگشت سرمایه در طول تاثیرگذاری شما بر مخاطبان انجام می شه. اگه این تاثیرگذاری مثبت باشه برگشت سرمایه هم خوب انجام می شه. وگرنه حتی هم نتیجه عکس می دهد. به زبون ساده تر برگشت سرمایه فقط به تصمیم بعد انسانی یا کاربرانی مربوطه که شما با اون ها سر و کار دارین.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *