تولید محتوای تازه برای سایت

تولید محتوای تازه برای سایت

تولید محتوا یکی از مهمترین روشای بهینه سازی سایته. بیشتر کاربران در زمان جست و جوی موضوع مورد نظر خود، به دنبال محتوا و مقالات جدید و جذاب هستن به خاطر همین وبمسترها باید به این قسمت اهمیت زیادی بدن. اما نکته ای که اینم بگیم اینه که گوگل علاقه زیادی به محتوای تازه داره و به خاطر همین وبمسترها رو تشویق می کنه که در بازه وقتی کوتاه تری، سایت خود رو از نظر تولید محتوا به روزرسانی و محتوای تازه تولید کنن.

تولید محتوای تازه دلیل شده که میان سایتای قدیمی و سایتای جدید رقابت ایجاد شه. شاید شما تا حالا به این مورد برخورد کرده باشین که کلماتی رو در گوگل جست و جو کردین و در نتایج جستجوی گوگل سایتایی رو مشاهده کردین که قبلا خبری از اونا نبوده ولی الان در ده سایت برتر گوگل هستن که مهمترین دلیل این موضوع، وجود محتوای تازه در  سایتای نوپا هستش.

چگونگی تولید محتوای تازه واسه سایت

روشای مختلفی واسه تولید محتوای تازه هست که بعضی ساده و بعضی کمی زمان بره:

۱-     کلمات کلیدی رو شناسایی و تولید محتوا انجام بدین.

شناسایی کلمات کلیدی رو با فاصله وقتی کوتاه مدت انجام بدین مثلا توجه کنین تو یه ماه گذشته چه کلمات جدیدی در گوگل معرفی شدن و بعد واسه این کلمات تولید محتوا انجام بدین. به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین که اول اینکه بهتره به سراغ کلمات کلیدی کم رقابت برید و دوم اینکه به کار گیری کلمات کلیدی طولانی رو یادتون نره. این کلمات باعث می شن که یافته های جست و جو به صورت جزئی تر در اختیار کاربر قرار گیرند.

۲-    مطالب قدیمی سایت رو آپدیت کنین.

حتما شما در سایت خود مقالاتی دارین که مربوط به مدتا قبل مثلا یه سال قبله شما به سراغ این محتواها رفته و اونا رو آپدیت کنین. منظور از این کار این نیس که نوشتن و قلم مقاله رو عوض کنین بلکه در حد چند خط یا یه پاراگراف، مطلب جدید به مقالات قدیمی اضافه کنین.

۳- تولید محتوا رو به صورت پیوسته انجام بدین.

مثلا واسه حولوحوش جور واجور موضوع سایت خود، صفحات رو متناسب با کلمات کلیدی تولید کنین و در هر صفحه همیشه اخبار مربوط به اون، اطلاعات جدید و… رو بذارین با این کار صفحه شما همیشه تازه می مونه.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *