تولید محتوا پادشاه قلمرو سئو

تولید محتوا پادشاه قلمرو سئو

اگه رتبه دوم وب سایتای خدماتی ایرانه به دلیل اتخاذ یه راه و روش اساسی در کنار بقیه اصول در پیشبرد اهدافش بوده :
تولید محتوا پادشاه قلمرو سئو است! اگه تولید محتوا رو پادشاه نمی دونین دست کم باید این موضوع رو قبول کنین که نفوذ سرشاری در خونواده سلطنتی داره! دلیل اهمیت هم نقش تحولی و تعاملی اون در بازاریابی دیجیتالی می باشه. یعنی لازمه تجارت الکترونیکه!

به چه دلیل باید بگیم تولید محتوا پادشاه قلمرو سئو هستش؟

طراحی و راه اندازی سایت مراحل زیادی داره. از ایده پردازی اولیه تا طراحی قالب و قرار گرفتن درست عناصر در کنار هم؛ اما داستان به همین جا ختم نمی شه. اون چیزی که قراره کاربران رو به سمت شما جذب کنه محتوای سایت شما می باشه. محتوا هستش که ظاهر سایت شما رو شکل می دهد و شما از طریق اون بوسیله مخاطبان خود قضاوت می شید. نه فقط یه بخش اصلی در طراحی سایت بلکه در سایت های جور واجور از جمله ، ، و…می باشه.
با وجود اهمیت حیاتی بحث تولید محتوا در بیشتر وب مستران از این بحث غافل هستن. یه انتخاب نیس؛ یه ضرورته که نمی تونید اون رو ندیده بگیرین. در واقع بیشتر سایت ها محتوا تولید می کنن؛ اما برگ برنده در دستان سایتیه که به و موافق با موتو ر های جستجو پرداخته.
شما نمی تونید به عنوان مدیر سایت روی تموم بخشا نظارت داشته و یعنی خودتون همه فن حریف باشین. در این مواقع ضرورت به کار گیری سرویس های بوسیله گروه های کاربلد، آموزش دیده و حرفه ای فست سئو که با ریز و بزرگ آشنا هستن و در عین حال متخصص و هستن منطقی تر به نظر می رسد.

به ۳ دلیل بر موفقیت یا نبود موفقیت شما به عنوان یه فرمانروا نظارت داره :
۱ –  پرورش مشتری یا مخاطب : مهم ترین راه و روش در این مورد جذب رضایت و حس وفاداری کاربره.
۲ –  هدایت ترافیک : عامل اصلی دیده شدنه!
۳ –  گسترش بازاریابی کامل : اگه باشه به زودی نقش خود رو در پیشرفت کسب وکار نشون می دهد.

اشتراک گذاری در: فیسبوک توئیتر گوگل + لینکدین پینترست
Share

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *